Štavionica 24 [Žal za ljubavlju]: GLASANJE

Teme, diskusije i glasanje

Moderator: Scordisk

Vercingetorix
Levenbreh

06 Nov 2018, 16:49

Kad će sledeći kruuuuug? :( :( :( :( :(

kendoka
Imenbreh

07 Nov 2018, 16:05

Јел' оглашен званичан крај круга? :)

ratiger
Stara cura

11 Nov 2018, 10:05

Štavionica hibernira, u međuvremenu ako vas svrbe prsti, svratite do foruma znak sagite, posle dužeg vremena ponovo je pokrenuta radionica tamo. Ako bude vesti u vezi naše radionice, oglasićemo se na blogu i fb stranici.
Pensamientos del Rata-tiger.

D..
Jesaul

11 Nov 2018, 21:34

Bitno da se piše. :)

TheNamelessOne
Jesaul

13 Nov 2018, 23:32

Evo i mene, znam da kasnim. Vjerovatno niko neće ni pročitati komentare, ali nek se nešto radi :lol: Mrsko mi je ići redom pa ću onako kako čitam priče.

5. Koliba u stepi
Previše suvišnih, krajnje nepotrebnih stvari za jednu priču. Ne služe svrsi. Taj prostor se mogao upotrijebiti za nadogradnju likova. Ne smeta mi toliko lik vješca, s obzirom da se svi bune da ne može biti pobožan i imati kontakt s drugom stranom. Nije baš da je dozvao Sotonu. Čovjek samo doziva duhove. Kraj ne poentira, sama scena dozivanja duha mi previše... Ne znam. Može to i bolje. Ako se autor vrati, izbaci viškove, sredi likove i njihove motive kao i plastične dijaloge, mogla bi se dobiti solidna priča. Do autora je. Moj savjet, vrati se i sredi ovo. Izvuci maksimum iz ovoga. Nemoj da bude ravna linija u kojoj ti pokazuješ koliko si načitan i pametan. Daj joj nešto da je izvučeš iz učmalosti.
Fear names. Names have power in identity. Others can use names as weapons. Names are a hook that can be used to track you across the planes. Remain nameless, and you shall be safe. I am the Nameless One.

TheNamelessOne
Jesaul

13 Nov 2018, 23:57

4. Okami

Definitivno moram zapamtiti neke od izraza iz ove priče. Snupi iz biblioteke i donji dio njene Venere. Vjerujem da svaka žena želi to da čuje :lol: Autor pokušava da bude smiješan što bi možda i pilo vode da je cijela priča (ako se tako može nazvati) u tom tonu, ali nije. Ima krizu identiteta. Mada ima i finih trenutaka. Ako autor odluči da ovo sredi, neka izbaci Snupija iz biblioteke i skonta šta hoće da kaže s ovim radom.
Fear names. Names have power in identity. Others can use names as weapons. Names are a hook that can be used to track you across the planes. Remain nameless, and you shall be safe. I am the Nameless One.

Post Reply